Park Mirakulum

Poslední školní týden někteří naši žáci zahájili a zároveň oslavili výletem do zábavného parku Mirakulum, který se nachází v bývalém vojenském prostoru v Milovicích. Akce se zúčastnilo přes 50 dětí z druhého stupně. V parku měly děti tříhodinový rozchod a různé atrakce mohly navštěvovat dle své chuti a zájmu. Děti byly zaujaty především kolotočem, dráhou sjízdnou na pneumatikách, množstvím lanových drah a podzemních tunelů, trampolínami, houpačkami a především občerstvením… Vodní svět nebyl z důvodu nepříznivého počasí v provozu, ale to nám vůbec nevadilo, čas jsme využili prohlídkou minizoo, procházkou po naučné stezce a zhlédnutím naučné skalky s různými hospodářskými plodinami. Čas zde jsme si všichni maximálně užili a již během první hodiny pobytu jsme zjistili, že na vyžití nabízené parkem je námi vymezená doba příliš krátká, a právě proto jsme si ji snažili do poslední chvíle vychutnat.

Tímto bychom se s Vámi chtěli podělit o naše zážitky prostřednictvím několika momentek. Zároveň bychom chtěli poděkovat SRPDŠ za příspěvek na autobus a vyslovit přání, zda by se společný závěrečný výlet mohl stát tradicí.

Doufáme, že zážitky z našeho vydařeného výletu Vás též navnadí k vlastní návštěvě Mirakula nebo jiných krásných míst naší republiky.

S přáním hezkého léta, dozorující tým 2. st. ZŠ Jižní.