Adventní dílničky

Srdečně Vás všechny zveme na již tradiční Adventní dílničky!

Těšit se můžete na výrobu adventních věnců a svícnů, zdobení perníčků a tvoření vánočních přáníček a dekorací. Vezměte děti, babičky, dědečky, známé i kamarády a přijďte si spolu s námi užít předvánoční atmosféru

v sobotu 1. prosince 2018 od 9 hodin do školní jídelny!  

Máte-li možnost věnovat větvičky využitelné k výrobě venců a svícnů, noste je, prosím, v týdnu do 30.listopadu 2018 k panu školníkovi.

Za vaše dary velký dík!

V souladu s platnou právní úpravou vztahující se k ochraně osobních údajů si Vás dovolujeme upozornit, že z této akce budou pořizovány fotografie, a to mj. i účastníků této akce. Pořízené fotografie budou následně zveřejněny v digitální podobě zde na webových stránkách školy. V případě, že si nepřejete být na této akci fotografováni, můžete tuto skutečnost sdělit v průběhu konání akce fotografovi či některému z přítomných zástupců organizátora. Děkujeme za pochopení