TURNAJ VE FLORBALE OKRESNÍ KOLO ČEPS CUP 2018/2019

Naše ZŠ se 8. 11. zúčastnila okresního kola ve florbale. Turnaje se zúčastnili žáci, kteří navštěvují kroužek florbalu. Konkrétně žáci 4.A – Amélie Endlerová, Matěj Bednář, Jiří Čapek, Dan Havle, Vojtěch Komínek a Matouš Vlasák, ze 4. B – Jašek Vladimír a Stejskalová Nikol, z 3.B – Pavel Adam. Týmy byly rozděleny do dvou skupin A a B. Všichni hráči do toho dali naprosté maximum a bojovali jako lvi. První zápas výhra 4:2 se Skalicí, druhý zápas výhra 5:3 s Novým Borem, třetí zápas výhra 14:0 s Jezvé, čtvrtý zápas prohra 3:5 se Stráží pod Ralskem. Do semifinále jsme tedy šli z 2. místa, a proto jsme dostali nejtěžšího soupeře turnaje a to ZŠ Slovanku. Té jsme po urputném boji podlehli 10:5. Čekal nás poslední zápas, který byl rozhodující, neboť jsme hráli o umístění na „bedně“. Po dramatickém zápase jsme vyhráli na samostatné nájezdy a radovali se z úžasného bronzového umístění z 11 zúčastněných škol. Vzhledem k velké konkurenci je to pro nás neuvěřitelný úspěch, z kterého budeme sbírat síly a motivaci do dalších tréninků, protože naše cíle jsou ty nejvyšší.

Claudia Nedvedová