Adventní dílničky

Adventní dílničky

Blíží se první adventní neděle, období, kdy se každoročně setkáváme při společném tvoření v naší jídelně na oblíbených adventních dílničkách. Současná situace nám sice hromadné setkání nedovolila, ale my jsme se rozhodli, že o tento prožitek, který k předvánočnímu času už tak nějak patří, děti neochudíme. V pátek 26. listopadu jsme si proto tu pravou adventní atmosféru vytvořili v každé třídě na prvním stupni. Pletli jsme a zdobili věnce, vyráběli svícínky, přáníčka, vánoční dekorace, vyzdobili si třídy, poslouchali koledy a připravovali se na Mikuláše i na Ježíška. Domů jsme si odnesli spoustu krásných výrobků i dobré nálady. Však se podívejte...

Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -