BAKALÁŘI - CHYBNÝ CERTIFIKÁT

Od 1. 10. 2021 přestala fungovat aplikace Bakaláři, na některých (starších) mobilních telefonech a například u (starších verzí) WWW prohlížečů, které nepodporují novější verze aktuálně používaných bezpečnostních certifikátů.

Tzn. ten, kdo má starší zařízení, (starší operační systém v počítači, operační systém v telefonu, internetový prohlížeč apod.), tak může v tuto chvíli přistupovat do Bakalářů pouze přes webové rozhraní (aplikace mu fungovat nebude), a to jen v případě, že při hlášení chyby certifikátu potvrdí, že přesto důvěřuje serveru s Bakaláři.

Minimální požadavky pro fungování Bakalářů jsou:

  • Windows XP SP3 a novější
  • Mozilla Firefox 50.0 a novější
  • macOS 10.12.1 a novější
  • iOS 10 a novější
  • Android 7.1.1 a novější

Velmi nás tato situace mrzí, ale bohužel s tím aktuálně  nemůžeme nic udělat.
Doporučujeme však, tam kde to je možné, tak abyste provedli aktualizaci vašich zařízení.