LVK Janov nad Nisou 24. – 28.1. 2022

LVK Janov nad Nisou  24. – 28.1. 2022

Po roční pauze se letos podařilo uspořádat 3. ročník lyžařského kurzu, a to i přes nepříznivě se vyvíjející covidovou situaci. Testování všech účastníků kurzu proběhlo úspěšně – negativně, a tak se mohlo dne 24.1.2022 vyrazit na vyzkoušené místo v Janově nad Nisou, které již v minulosti poskytlo vynikající podmínky pro naši školu. Kurz se velice vydařil. Ubytování, nedaleká sjezdovka, kolektiv, společně strávený čas u společenských her, dělání domácí pizzy a především žádný úraz.  Naše děti se chovaly ukázkově, chválili je ostatní návštěvníci, majitel boudy i vleku, a to za vzorné chování, pořádek i slušné vychování. Já osobně jsem kladně hodnotil chování chlapců k dívkám, kterým kluci neváhali pomoci v každé situaci. Také bych chtěl pochválit děti za chování na sjezdovce, všichni se snažili a odjížděli jsme se splněným vytyčeným cílem. Velmi děkuji naší ,,nové“ kolegyni Kačce za skvělou práci na sjezdovce i výborný přistup k dětem - byla si skvělá. Snad s námi příští rok opět pojedeš. A samozřejmě děkuji také svému kolegovi Kubovi, byl skvělý parťák, měl skvělé nápady, starost a výborně vedl svoji skupinu.  Věřím, že příští rok se nám opět poštěstí a do hor vyjedeme. Děkujeme, že jsme i přes veškeré komplikace mohli lyžák uspořádat, a že děti budou mít nezapomenutelné vzpomínky.

Těšíme se v roce 2023 

 

Komentáře účastníků kurzu: 

 

Na letošní lyžařský kurz nikdy nezapomenu. Byl to báječný zážitek. Nejen, že jsem se naučila lyžovat, ale také mám pocit, že jsem se sblížila s některými spolužáky. Učitelé to skvěle zvládli a přeji jim, aby se takhle dobře vydařil i další lyžák a ještě všechny ostatní po něm. Já bohužel už na další nepojedu. Nemám žádné připomínky. Janov nad Nisou je krásné město. Všechno bylo super. 

 

Ať jsem se začátku hodně bála, tak lyžák byl nejlepší zážitek za celé čtyři roky, co jsem na Jižní. Samozřejmě úplně nejlepší byly naše večery s klukama na pokojích :D

 

Na lyžařském výcviku se mi líbil kolektiv a program, nejraději bych jela zase. 

 

Na lyžařském kurzu se mi líbili pokoje, měli tam dobré jídla, ale trošku mě štval pomalý vlek.

 

Užil jsem si to .

 

Jídlo bylo v pořádku .

 

Ten sníh mě velmi překvapil, byl bílý a studený.

Zakázali nám konzumaci alkoholu!

 

Na LVK se mi nejvíc líbili pokoje, jídlo.

Ale trochu mi vadil pomalý vlek.

Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -
Obrázek galerie -