Zahájeno přijímací řízení na SŠ

Rok s rokem se sešel a je To opět zde - žáci 9. ročníků se chystají na přijímací zkoušky na SŠ. Snaží se, téměř  na poslední chvíli,  správně  zvolit své budoucí povolání. Respektive správně zvolit střední školu, která by je co nejlépe připravila na jejich budoucí povolání. Všichni víme, že nemají snadný úkol, a proto se snažíme být nápomocni. Snad jim pomohlo v jejich nejistotě i testování COMDI, kterého se zúčastnili 24. a 30. listopadu 2017. Výstupem byla celková diagnostika osobnosti žáka, která jim závěrem doporučila studijní či učební obory. Vše záviselo na jedné věci - být  k sobě objektivní, chcete-li upřímní, což je pro "naši mládež" v tomto období dosti obtížné. Nicméně překvapili a sami byli překvapeni. Jsem za to velice ráda. A proto jim držíme palce, aby jejich volba byla tou správnou.
Příprava na přijímací řízení "vypukne" 11. 2. 2017, kdy se budou všichni "deváťáci" snažit  vyplnit správně přihlášku ke studiu na SŠ, ale nanečisto. A dalším krokem bude vysvědčení a odevzdání správně vyplněných originálů přihlášek ke studiu na SŠ.
Popřejme jim tedy šťastnou ruku.